Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
24.10.2020 22:46 - MickiZ
Ahoj všichni,
hledám nějakou družinu, ke které bych se mohl připojit na online hraní. Mám drobné zkušenosti se hrou v systému DnD 5e, ale nedělá mi problém doučit se i jiné systémy. Čas na hru mám většinou každý den odpoledne. Vzhledem k aktuální situaci hledám online hraní, ale jinak bydlím v Pardubicích, takže pokud by se našla společnost z okolí, rád se připojím i osobně až okolnosti dovolí.

K zastižení jsem na discordu MickiZ#0219 nebo mailu mich.mal@seznam.cz
17.12.2020 12:42 - DragoN
Ahoj vypravěči,

jsme skupina pěti dobrodruhů a hledáme PJ na stálé hraní.

Systém: DnD 5e
Frekvence: jednou za dva až tři týdny
Kde: Brno / Online (zkušenosti s Discord i Roll20)
Věk: ~30
Reference: Tarfill (PJ)

Děkujeme za případný zájem.
S pozdravem,
Pavel
30.12.2020 18:12 - whisis
Ahoj, byla by tu družina ke které bych se mohl přidat? zájem mám o dnd. On-line nebo Středočeský kraj nejlépe kolem Benešova..
5.1.2021 13:48 - dndplayerapi
Taxidermist píše:
ahoj, rád by som sa pripojil je možné sa ešte pripojiť?
18.1.2021 02:21 - Chunk
Som hráč Dnd 5e a mám charakter predpripravený z minulého Dnd ktorému chýbajú staty či traity a class, no má predpripravené základné veci v inventáry a zaujmavý príbeh. Túto postavu sa dá ľahko pre DM zakomponovať do skoro každého sveta a som otvorený úpravam charakteru aby zasadol do hry. Prosím kontaktujte ma keď zhánate hráča na discorde : Chunk#6159
23.1.2021 23:21 - snitere
Zdravím hráči,

Hľadám hráčov, ktorí by boli odvážni sa vydať na dobrodružstvo v mojom svete DnD 5e. Som PJ a mám už jedného hráča ale ešte stále hľadám ďalších. Nie som "try hard" PJ takže si môžeme trochu upraviť pravidla podľa toho ako sa dohodneme lebo zložité pravidlá niekedy neznamenajú zábavu. Hral by som online hlavne kvôli situácii aká je. Ak máte záujem napíšte mi p_a_t_r_3_s#1267
24.1.2021 13:53 - Necromancer
Patres: Neříkal jsi že máš DMování plné zuby? :D
27.1.2021 22:18 - teuromko
Ahojte. Ja a moji kamaráti hľadáme Dungeon Mastera pre našu DnD groupu. Traja môžeme hrávať piatky a soboty do okolo 22:45, ale mám aj ďalších dvoch kamarátov, ktorí by to chceli prvýkrát vyskúšať, ale mohli by hrať tak max do 22:00. Hralo by sa buď cez roll20, alebo nejaký iný program napr. Fantasy Grounds. Kontaktovať ma môžete tu.
27.1.2021 22:45 - RoVan
teuromko koukni na tři komenty nad sebou, jsou ještě docela čerstvé, třeba když se spojíš s Chuckem/sniterem, tak se nějak dohodnete :-)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
ČAS neregistrovaní : 0.0046050548553467 sec;
Starší
1 až 20 z 39 >
ČAS 0.15039300918579 secREMOTE_IP: 54.85.57.0