Knihy

Geralt
22.1.2009 12:41
Odvážný bojovník Kaz stanul po Humově boku během První dračí války. Porážkou Temné královny však minotaurova dobrodružství zdaleka neskončila…
Autorská citace #1
22.1.2009 12:41 - Dalcor
Je zajímavé že tak dobře jako pro Dragonlance nepíše své vlastní knihy, ani Blizzardovské série.
Autorská citace #2
22.1.2009 14:57 - Geralt
Nevím čím to, ale Knaakovi nějak rytířské povídky pro Dragonlance musely sednout. Legenda o Humovi, Kaz, Barvy víry, či Podle Instrukce - to vše podle mne patří ve svých řadách k tomu nejlepšímu.
Autorská citace #3
22.1.2009 15:32 - Dalcor
souhlsím s tebou, především povídka o Minotaurovi a Rytířovi je naprosto skvělá....
Autorská citace #4
22.1.2009 17:55 - JackPhoenix
Nejmenuje se ta povídka náhodou Definice cti? To je jedna z mých nejoblíbenějších Dragonlance povídek...další je Stříbro a ocel, to je myslím taky od Knaaka...
Autorská citace #5
22.1.2009 18:36 - Dalcor
Jo tuším že jo. Stříbro a ocel je o těch drakoniánech co vlezou do té vesnice?
Autorská citace #6
22.1.2009 21:23 - Geralt
To byly myslím Ztracené děti, či tak nějak. Stříbro a ocel je jedna z verzí Humovy legendy.
Autorská citace #7
23.1.2009 09:09 - Malfin
Dokud jsem znal pouze jeho povidky byl jsem Knaakem nadšen. Pak se mi dostaly do ruky knihy typu Diablo, Warcrafr. Hrůza a děs. Přišlo mi, že pokud jde o povídku, tak je výborný! Proto jsem měl (ač jsem se na Humu těšil hodně dlouho) strach z toho jaké to bude. Ale vynahradil mi to :) Z Kaze mám takové zvláštní pocity. Je to dobré, to bezpochyby. Ale něco mi tam schází. Nedokázal jsem si to tak vychutnat. Možná byla ale chyba ve mě. Nicméně bych v zásadě souhlasil s Váma. Patří to určitě k tomu lepšímu.
Autorská citace #8
23.1.2009 10:25 - Dalcor
Kaz je kvalitativně rozhodně horší než Huma. Já doporučuji - sežeňte si Minotaur Wars. Vím že česky rozhodně letos ani příští rok na 90% nevyjde.
Autorská citace #9
23.1.2009 14:06 - unknown
a proc to vyjde az za tak dlouhou dobu? nejprve se fantom print rozhodne vydavat knihy po valce dusi.. pak vsude slysim ze vetsina tech novych budovatelskych serii je strasna.. a (podle ohlasu) paradni trilogii minotaur wars nevydaji.. todle nema logiku
Autorská citace #10
23.1.2009 14:22 - Dalcor
Ma to Logiku - protože by vydávali jenom knaaka. A z těch "budovatelských" trilogií - čet jsem Solamnii a ta je spisovatelsky výborná, dkyby to nebylo Draagonlance. A Elven Exiles je fakt příšerná.

Osobně bych byl nejradši pro trilogii Taladas a King priest.
Autorská citace #11
27.1.2009 11:48 - Thracus
Za mně osobně je Kaz jednoznačně to nejlepší z celé série Hrdinů. Pominu fakt, že minotauři jako rasa jsou naprosto dokonalí, tak i celá zápletka a ten šílený elfí zrádce. Šotek co se pořád někde plete.
Hláška z bortící se knihovny ve stylu :"No možná by nebylo tak těžé se odsud odstat a víte jaký by to byl zážitek?" Šotek par excelance.
A ta kněžka s rytířem. Dlouho jsem nečetl lepší pokračování nějaké legendy.
Knížku dostal jako dárek jeden klučina z našeho skautského oddílu, co moc nečte a měl jí podle rodičů přečtenou během dvou večerů. Takhle se pozná kvalitní knížka.
Jen houšť a více.
P.S: akorát to kazí odborný dohled. Už je strašně monotónní :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0014269351959229 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.062806844711304 secREMOTE_IP: 3.237.46.120