Svět

Magus
28.1.2009 08:37
Tasslehof Bosonožka
Nejlepsi ve svete Dragonlance jsou podle mne sotci nachapu proc napriklad Tase nekdo nesnasi je s nim prese sranda ale kdyz jsem zavreni ve vezeni a cekam na popravu tak takovy vtipek by lezl na nervy i mne..:D Sem piste ruzne vtipky od Tase ale i od kohokoli jineho!!
Autorská citace #21
2.2.2009 10:21 - Magus
Myslím že nêkterym se to nelibi. Nerikam ze ten vtip neni dobrej ale pro nektere az moc sprosty!!..
Autorská citace #22
2.2.2009 11:00 - Nachtrose
Vtipy delime na dve kategorie: dobre a slusne :-p
Autorská citace #23
2.2.2009 14:53 - wraiths
Nachtrose: dobre, jsem se poucil. mozna jeste pridat jeste par kategorii... hloupi-trapny, nevhodny.
Ales: za prisprostejsi vtipy se teda omlouvam. Uz budu psati jen mravne.
Autorská citace #24
12.2.2009 19:35 - Léto
"To máš nos, nebo je to vřed?"
Ta hláška mě dostala. :-)
Autorská citace #25
13.2.2009 15:18 - wraiths
Léto :D
Autorská citace #26
25.2.2009 18:07 - Geralt
Sice to v originále nebylo míněno jako vtip, ale veselé to každopádně je:
Kdybychom si všichni navzájem věřili, byli bychom všichni šotci.
- Flint Křesadlo, Draci trpasličích hlubin

Magie je nejlepší pokradmu a za tmy, že?
- Sturm Ostromeč, rovněž DTH
Autorská citace #27
21.4.2009 15:17 - Baldor
Pán z Korunní Stráže je ctižádostivý.Prahne po slávě.Přísně se řídí Zákonem a Instrukcí.Ani si neuprdne, dokud se napřed neporadí s Instrukcí, aby se ujistil, že to dělá dobře.
- Kitiara Uth-Matar, Draci paní oblohy

Musel jsem se smát tomu jak Kit vystihla Derekovu postavu:-)
Autorská citace #28
14.5.2009 10:19 - Magus
Zapomnêl jsem na základní pravidla pri cestování s šotkem: za prvé nenechat šotka aby se nudil... Za druhé nespust znudêného šotka z očí
-Flint,draci trpasličích hlubin
Nevím jestli to bylo myšleno jako vtip nebo jako cenná informace....=)
Autorská citace #29
11.6.2009 20:14 - Barus
joo..šotečka mám nejradši :)
Autorská citace #30
7.2.2010 16:48 - Magus
To the tune of "O Christmas Tree" with apologies to everyone with the holiday spirit.

O Tasslehoff! O Tasslehoff!
Why do you so annoy me?
O Tasslehoff! O Tasslehoff!
Why do you so annoy me?
You steal from me!
And cause me dread.
A thousand curses
On your head!!!
O Tasslehoff! O Tasslehoff!
Why do you so annoy me?
Autorská citace #31
8.2.2010 22:09 - Noldo2
IMHO jsem Tasse moc nemusel, a ani nemusim obecně moc Hobity ve hrách, a ani všechny Ššotky, skřítky, a podobnou strašně veselou chamraď. Podle mě kazí styl hry, její atmosféru. Do mých her prostě nesedí, stejně jako mi neseděli strašně vtipní hobiti do Pána Prstenů.

Kdyby se hrálo třeba v Ankh Morporku, nebo něčem tomu atmosférou podobnym, OK, beru šotky všema deseti... Ale když hraju Heroic Fantasy, popisuju jak přichází strašlivý kostěj nesmrtelný, visí na něm cáry hnijícího masa, a kolem je mlha v zatuchlý hrobce, a hobit tam řekne něco vtipnýho, a vysype mu pod nohy bouchací kuličky, a ostatní rozesměje, tak to se na mě nezlobte, ale to tam prostě nesedí.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.001554012298584 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
ČAS 0.064870834350586 secREMOTE_IP: 44.197.113.64