Svět

Dalcor
9.10.2007 15:13
O čem je vlastně Dragonlance
Bifi píše:
Ako vyzerá dlhodobá hra? Aká je schéma dobrodružstiev? Aké sú v hre témy?
Jaký je Váš názor na Dragonlance?
Autorská citace #21
6.2.2010 11:37 - Sosáček
sirien píše:
Mám takový dojem, že Bifi opět minul adresovanou premisu... u teoretika trochu tristní.

Dragonlance je prostě herní prostředí, svět s určitými vlastnostmi, rasami, podobou, vývojem.
JAK vypadá hra v něm, O ČEM je a jaký schéma bude mít dobrodružství je jen a jen a jen na hráčích, podle toho na co mají náladu, podle toho, co je v onom světě zaujme.

Bifi by si měl jít dát ledovou teoretickou sprchu a naházet pod sebe výtisk The Big Model, aby se v tý vodě rozpil, možná by mu to pomohlo začít zase vnímat RPGčka trochu rozumnějc než jako jakýsi abstraktní konstrukt odtržený od reálné podoby hraní.

Cos to vyblil?
Autorská citace #22
6.2.2010 13:00 - Drow´s Darkness Wanderer
wraiths píše:
Drow´s Darkness Wanderer píše:
... už se teším až vyjde dragonlance pro 4 edici :) jestli to teda bude na hru v DL pouzitelny, tot otazka...


myslím že jo , FR sprasili, Eberron byl už lepší a líbil jse mi víc, takže moje teoria je , že se spálili z FR takže čím bude novější svět tím budou mít víc zkušeností a bude lepší.

už se těším na Dark sun :)
Autorská citace #23
6.2.2010 13:59 - Geralt
Drow´s Darkness Wanderer píše:
myslím že jo , FR sprasili, Eberron byl už lepší a líbil jse mi víc, takže moje teoria je , že se spálili z FR takže čím bude novější svět tím budou mít víc zkušeností a bude lepší.

Bude záležet na složení designerského týmu: pokud bude 4e Dragonlance svěřeno lidem z Whitestone Councilu, tak bych skutečně neměl obavy. Ono nejde ani tak o samotnou pravidlovou konverzi, jako spíš o načrtnutí nového vývoje Krynnu pro další herní a knižní produkty. Takže počítám, že Dragonlance přijde na pořad dne až v r. 2012.
Autorská citace #24
6.2.2010 17:30 - sirien
Magus píše:
Dá se hrát dragonlance v drd?

Džarda píše:
určitě můžeš hrát Drd ve světě Dragonlance

Uvědomuji si, že to bylo nezamýšlené... přesto, geniální :D
Autorská citace #25
6.2.2010 18:44 - Dalcor
Hraju d20, ale pár věcí z 4E implementuji. Ano spojení DL a 4E mi děla osypkky - viz FR CS které je prostě někde jinde.

KDyby vydali WOW ve 4E tak to chápu
Autorská citace #26
6.2.2010 18:58 - Džarda
Dalcor píše:
KDyby vydali WOW ve 4E tak to chápu


Řek bych, že je to spíš naopak. D&D 4E je WoW vydaný v knize :D
Autorská citace #27
6.2.2010 19:03 - Dalcor
tak to určitě, právě jsme to zkoušeli
Autorská citace #28
6.2.2010 19:31 - Magus
Geralt píše:
Whitestone Councilu

Whitestone jako Bělokamen z DL?

sirien píše:
Magus píše:
Dá se hrát dragonlance v drd?

Džarda píše:
určitě můžeš hrát Drd ve světě Dragonlance
Uvědomuji si, že to bylo nezamýšlené... přesto, geniální :D

=D Ted jak na to koukám mám výtlem=D
Autorská citace #29
6.2.2010 19:50 - Fibriso
Dalcor: jestli chceš jetste vetší osypky, skus si spojení Game of thrones 4E...
Autorská citace #30
6.2.2010 20:12 - Drow´s Darkness Wanderer
Geralt píše:
Takže počítám, že Dragonlance přijde na pořad dne až v r. 2012.


tak doufám že včas než přijde end of world :D
Autorská citace #31
6.2.2010 20:33 - Geralt
Magusi, přesně tak, je to stejný název. A taky se za tím názvem skrývá stejnojmenná internetová komunita skalních fandů DL, z nichž někteří jako Trampas Whiteman nebo Cam Banks jsou autory dřívějších příruček Dragonlance d20. Pohybují se na "oficiálním fanouškovském" fóru DL, kam pravidelně chodí (a píše) i její Temné veličenstvo Margaret Weis a občas i další autoři jako R. A. Knaak.

Nesmírnou výhodou by bylo, že pokud by Dragonlance 4e vytvářel právě Whitestone Council, vzniklo by Dragonlance psané fanoušky pro fanoušky. Zaprvé si troufám říct, že málokdo má tak obsáhlé znalosti o světě Dragonlance jako Whitestone Council. A za druhé za těch 9 let, co funguje jejich fórum, největší netová Dragonlance komunita, mají docela slušný přehled o názorech fanoušků. Ale pokud vím, nikdo z nich není zaměstnancem WotC, vydavatele 4e, takže výše uvedené je jen mé zbožné přání, aby to byl Whitestone Council, kdo navrhne Dragonlance 4e.
Autorská citace #32
6.2.2010 20:43 - Magus
FÍÍHA. O tom sem nikdy neslyšel.¨
No to by bylo fakt nejlepší od Whitestoneů. Hned se tam du mrknout:)
Autorská citace #33
9.2.2010 13:30 - Thracus
Džarda píše:
A plánují vydávat to pro 4 edici, já jsem to nikde neviděl. A zahrál bych si taky jako prase :D

CHtěl bych ti popřát hodně štěstí, ale na to mám DL svět moc rád. Zkus se poučit z toho, jak zk(urví)ušeně předělají DarkSun. Z toho co jsem měl možnost vidět se mi chce až plakat, a to je DarkSun daleko víc hack´n´slash svět než DL
Autorská citace #34
29.6.2012 10:46 - grag
PROSIM VAS NEVI NEKDO JESTLI BUDE DALSICAST KANGOVA PLUKU?MOC DIK
Autorská citace #35
29.6.2012 11:06 - Quentin
international capslock day byl vcera :-)

(nebo ne?)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0012321472167969 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.046985149383545 secREMOTE_IP: 44.200.77.59