Pravidla

Dalcor
25.4.2007 10:29
Wizards of the Coast, Inc. se rozhodli neprodloužit licenci na herní linii Dragonlacne. Co k tomu říká prezident Margaret Weis Productions. Inc a šéf Sněmu na Bělokameni Trampas "Dragonhelm" Whiteham.
Autorská citace #1
25.4.2007 10:29 - Rytíř
Výborný článek.
Ačkoli Dl nehraju, s Dalcorem a ostatními souzním (nechci psát soucítím, neb opravdu nejsme na pohřbu!) a přeju jim/nám, aby to odhodlání pokračovat vydrželo co nejdéle!
A za sebe můžu říct, že mě docela dost zaujala zmínka o dragonships a vikingech.. hmm, to mi zní vážně slibně! :)
PS Dalcorovi: Změnil jsem ti to úvodní datum na 2007 rovnou, bez ověřovacího dotazu, neb jsem předpokládal, že ten prevít šotek se ti vloudil i do tohohle článku.. tak doufám, že je to dobře :)
Autorská citace #2
25.4.2007 10:36 - Dalcor
Hajzl Tasslehof.
Já mám doma Serenity založené na systému D2 a viděl jsem pilot toho seriálu. jedná se o skvělé prostředí. Samozřejmě znám Battlestar Galactica. Ed Greenwood by měl u MWP vydávat Castlemourn (první příručka je venku). Většinou všechyn prostředí na kterých přímo pracoval Tracy jsou skvělá (Brána smrti, Dragonlance, Ravenloft). Myslím si že je o co stát.
Autorská citace #3
25.4.2007 12:40 - Dalcor
Odkazy ke zmiňovaným hrám:
Serenity
Battlestar Galactica
Supernatural
Ač jeuvádí Margaret tak zatím nefungují. Webová prezetnace her MWP je prsotě hrozně špatná :(((
Autorská citace #4
25.4.2007 21:43 - Alnag
Jinak psal jsem to už jinde, ale napíšu to i tady. Wizardi vydávají řadu takových extra dobrodružství Expedition to _________, zatím tedy Ravenloft, Greyhawk a Planescape. Nebyl bych vůbec překvapen, kdyby z kraje roku 2008 (tedy po vypršení licence), vydali jednu takovou expedici do DL. Obávám se ale, že víc už se od nich nedočkáme.
Mimochodem jiná spekulace mluví o tom, že příčinou neprodloužení licence je chystaný Dragonlance film. Ale to může být jako obvykle jen střípek větší mozaiky.
Přeju Dragonlance všechno dobré, byť moje srdcová záležitost je přece jen trochu jinde.
Autorská citace #5
26.4.2007 08:16 - Dalcor
Já jsme četl na DL fórech celý 20 stránkový thread věnovaný tomuto tématu a nci takového nenaznačoval nikdo z WSC ani MWP. že by stáhli licenci kvůli potencionálnímu merchendisingu? Jenže ten film půjde asi rovnou do videodistribuce ;(

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0015199184417725 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.059818983078003 secREMOTE_IP: 3.233.219.31