Pravidla

Dalcor
1.10.2008 10:25
Dalcorlance hraní
Další termín: 12.9.
Shrnutí z pera Cestovatele by již mělo být k dispozici :-)
6.10.2009 12:30 - wraiths
Dalcor píše:
z rodinných důvodů bych měl čas jen od cca 12:00 do 17:00
me to plne vyhovuje stejne jak rika Elinor tak se zacina az od 12h. :D
6.10.2009 16:24 - Geralt
I na pět hodin by bylo rozhodně fajn. Ale počkejme, jak se vykurýruje Elinor.
6.10.2009 17:35 - elinor
byla by kdyžtak možnost na jednu hru udělat z elfky CPko...? Kurýrování mi jde pěkně mizerně a na víkendové cestování do Prahy to asi nebude.
8.10.2009 22:26 - Thracus
kua, nemocná elfka je špatný znamení, ale pojďte hrát. moc se těším :D
17.11.2009 22:58 - elinor
eh... vcelku bych se ráda zpětně dočetla, jak probíhala hra bez elfky :)
18.11.2009 07:55 - wraiths
jeminkote ona Eli zije :). No to radej nechtej a nereaguj na Dalcorovy prosby o to aby jsi si "X" krate hodila. :D
Apropo! bude nekdy v budoucnu hra ci prvni volny termin vychazi az na rok 2010?
18.11.2009 10:57 - Geralt
Ve zkratce: Rozhodli jsme se, že se nakonec vydáme do Kalamanu, rušné to dopravní tepny severu. Rytíř i skeptický pěvec projevili přání vypravit se na sebevražednou misi do Nordamaaru, a protože nikdo nechtěl putovat nejistou pevninou, ujal se nápad doplout do Nordamaaru lodí.
Před Kalamanem jsme narazili na oddíl Rudého křídla, ale protože jej vedl nějaký důstojník-holorádek, snadno jsme jej ošálili tvrzením, že jsme drancparta žoldnéřů, ktará putuje do města, aby vstoupila do udatných služeb Dračího vojska.
Ve městě jsme zjistili, že do Nordamaaru se skutečně jedna loď najde, konkrétně plavidlo jménem Perechon. Jelikož odplouvá až na zítřejší den, každý jsme se rozhodli zabavit v civilizaci po svém.
Neposedná Lily přišla k roztomilému poníkovi, kterého nějaký necita nechal napospas osudu, když jej opustil přivázaného v rušné ulici. Ledva nasedla na poníka, někdo z davu vykřikl "zloděj" a tak, to se ví, Lily nečekala až zloděj oloupí i ji a na poníku odcválala do hostince, kde se družina ubytovala.
Veverka, prostá děva odkojená lesem, padla za oběť nástrahám rušných městských ulic, když jí byl jakýmsi lapkou odcizen váček s penězi. Veverka ovšem o takových městských zvycích neměla ponětí a tak ztrátu peněz pocítila až tehdy, když vydatně pojedla a popila v jedné z hospod. Když došlo na placení, musela chtě nechtě souhlasit, že prokonzumovanou útratu uhradí prací a tak až do večera v daném lokálu umývala nádobí.
Akar raději ochutnával místní nabídku lihovin a roztodivných moků. Nevhodně utrouseným slůvkem vyvolal potyčku s místním štamgastem. Slovo dalo slovo a rána dala ránu. Když tedy promluvily kovářovy mohutné paže, spor byl vyřešen a Akar získal ihned obdivovatelky z řad něžnějšího pohlaví. Bohužel, ke své smůle to přehnal s popíjením, takže nemohl nově nabytou přízeň zužitkovat.
Bogdan, ledva vstoupil do města, zavětřil příležitost, jak rozhojnit úspory družiny. Veverka s Gilmarem se složili, aby měl bard počáteční kapitál na jakékoliv aktivity to vlastně zamýšlí. Bogdan si to zamířil do místní herny a Fortuna ten den stála při něm. Vyhrál, co se dalo a zpátky se vracel s pytlem peněz (2000 ocelových) a zánovní kozáckou šavlí, kterou vyhrál jako bonus.
Gilmar se rozhodl, že by mohl navštívit svého mentora a vyzvědět, jak se vede rodině. Ta si s nástupem nových poměrů velice pomohla, neboť se stala hlavním zásobovatelem Dračího vojska ve městě. S mistrem se Gilmar nakonec nesetkal, neboť starého kouzelníka vystřídal nový mág, který se zabydlel v jeho rezidenci. Nejpodstatnějí změnou byla barva jeho pláště: nový majitel nosil černý. Když zjistil, že Gilmar je učedníkem bývalého čaroděje, začal mladíka vábit do svých služeb, samozřejmě pod podmínkou příslušného pláště. Gilmar se ovšem prozatím spokojil s tím, že od mága za výhodnou cenu koupil magický prsten. Službu Nuitárovi si tak prý ještě rozmyslí.
A na zítří se všichni dopoledne sešli v přístavišti, aby se nalodili na Perechon, jenž se právě chystal zvednout své kotvy.
18.11.2009 15:00 - wraiths
Geralt. dobra prace, pekne jsi to shrnul. :)
13.1.2010 12:10 - wraiths
Nejaky termin na dalsi hru?
13.1.2010 16:39 - Dalcor
posílal jsem emaily které nebyli uspokojivě odpovězeny - Gilmare zvládk by jsi sepsat celkovou kroniku?

Termíny tentokráte v ˇunoru a v Klecanech: Schodněmež se na jakémkoliv termínu v únoru, budu doufat že z toho nějaký vypreparujem a že ne vybereme každý jiný.
Já za sebe 6/7
14.1.2010 08:39 - Geralt
Celkovou kroniku? Něco stručnějšího bych zvládl, ale bohužel nejdřív až po zkouškovým.

V únoru jsem na tom první dva týdny bledě, ale 20/21 a 27/28 je zatím OK a budu se je snažit držet volné.
14.1.2010 10:31 - wraiths
ja poradne zatim nevim jak v unoru, rozvrh budu mit az od 26.1. ale ta druha pulka(20.2, 27.2) vypada schudnejsi. No pockame si co na to Elinor...
17.1.2010 16:32 - Geralt
Jinak jsem ještě zapomněl, že obecně bych preferoval spíš soboty než neděle, protože během nedělního dopoledne obvykle chodím doučovat angličtinu, takže bych na hraní dorazil nejdřív až tak kolem jedné.
23.1.2010 13:49 - Dalcor
výborně druhá polivna února, soboty...
1.2.2010 11:47 - Thracus
Geralte krášně napsaný. Myslím že Lily bude plně souhlasit s tím, že ten opuštěný, přivázaný poník by si nezasloužil, aby ho ukradl nějaký zloděj. :D
Jinak hraní bylo včera předběžně s Dalcorem a našimi polovičkami dohodnuto na 27/2. Vyhovuje všem? Potřeboval bych si to datum co nejdřív zajastit úplně volný. Teď jak jsem v nový fitmě tak tu jsou ještě věci, že se jeden jen diví a druhý zírá
1.2.2010 12:54 - Geralt
27/2 naprosto vyhovuje a jdu si ho zakroužkovat do kalendáře. Už se těším na hru :)
2.2.2010 10:50 - wraiths
no nepujdu 27.2 na prednasky... tak vyhovuje :D delam si poznamovy krouzek.
9.2.2010 13:26 - Thracus
Geralt: už máš víc volno? že bys mohl začít psát skupinový deník. Chybí mi teď dobrý a inteligentní čtení :D
11.2.2010 18:12 - Geralt
Děkuju za kompliment, Thracusi. :) Čas už trochu mám, ale zároveň taky zoufalé mezery z událostí prvních sezení (už je to rok a půl). Budete mi muset osvěžit paměť toho 27.2., abych pak mohl sepsat něco ucelenějšího. Pokud vím, Elinor si snad vede zápisky, to by moc pomohlo.
22.2.2010 14:25 - wraiths
takze plati sobota? a od kolika se sejdem kdyztak?
jinak nechces Geralte dohodnout a nekde se sejit a jet se mnou busem. pokud bude hrat i Elinor tak na ni urcite budu cekat(znam jeji orient smysl :-D ).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0014290809631348 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.073756217956543 secREMOTE_IP: 52.55.214.236