Pravidla

Dalcor
1.10.2008 10:25
Dalcorlance hraní
Další termín: 12.9.
Shrnutí z pera Cestovatele by již mělo být k dispozici :-)
Autorská citace #1
1.10.2008 10:34 - wraiths
hmm tri hraci navic by bylo moc? pokud ano,tak myslim,ze tim druhym by mohla byt elinor. Ale priznam se,ze bych si i ja rad zahral :-/. ale to by asi pak bylo(1-3 hraci).
Autorská citace #2
1.10.2008 10:39 - Geralt
Jak časové období, tak ADnD (potažmo d20) mi naprosto vyhovují. :)
Autorská citace #3
1.10.2008 10:43 - elinor
Wraiths: tohle všechno je o domluvě a o dohodě termínů a dokud se vše řeší jenom teoreticky, může být nakonec praxe úúúplně jiná. Třeba proto, že se Elinor snaží studovat (a není z Prahy) a udržovat dobré vztahy se svou rodinou, která nebydlí v místě studia, a obě tyto věci jsou pro ni velice důležité. :-) Ale tohle všechno záleží na rozplánování a domluvě, kdyby se hrálo jednou měsíčně jeden den o víkendu, bylo by to pro ni naprosto ideální.
Autorská citace #4
1.10.2008 10:50 - elinor
Takže, kdyby vám nevadilo, bych se radši snažila domluvit už na konkrétních záležitostech, aby se tohle všechno mohlo včas vyjasnit.
Autorská citace #5
1.10.2008 10:53 - Malfin
Kdybych to měl blíže měl bych taky zájem....jsem z toho celý smutný :(
Autorská citace #6
1.10.2008 10:56 - Geralt
Víkend 1x měsíčně je i mnou preferovaná varianta.
Jinak Dalcor vzkazuje, že setkání na Hráčskou domluvu se může uskutečnit 11.10. u něj na Praze 12. Můžete?
Počítá se tedy s elinor, wraithsem a se mnou, více zájemců bohužel technické možnosti už nepojmou.
Autorská citace #7
1.10.2008 11:04 - elinor
registruji, ale asi budu potřebovat vyzvednout na florenci, Prahu vůbec neznám...
Autorská citace #8
1.10.2008 11:10 - Geralt
elinor: z Florence pojedu také, takže není vůbec problém.
Autorská citace #9
1.10.2008 12:48 - wraiths
elinor&Geralt: no tak by jsme si mohli dat sraz na ty Florenci. a od kolika teda? nevim jak to budu mit se skolou(studuji dalkove). ale toho 11.10 jsem v Ph.
Autorská citace #10
1.10.2008 13:29 - Dalcor
Ptal se snad někdo jiný než Elinor Wriaths a Geralt?
BTW - pokud pánbůh dá a peíze budou příští rok bych mohl mít spoluúčst v malém krámku kde bych zastupoval i Margaret Weis Production,
Autorská citace #11
1.10.2008 13:45 - Dalcor
Takže něco málo k tomu jakou mám představu Hra bude zasazena do herního prostředí severní Solamnie přibližně a začne v době kdy Řekyvan v Xak Sarothu nalezne modrou křišťálovou hůl. Tedy celý děj hry se bude odehrávat v době Kronik, ale moje představa je komornější. Ovšem jedna z možností je že během vývoje hry hráčské postavy najdou pravou víru a tedy přivedou na Krynn víru v pravé bohy. Ovšem tohel je jeden z vývojů který si určí hráči. Ačkoliv je Dragonlance rozděleno etickými principy dobra zla a neutrality samotné postavy nebudou těmito škatulkami přesně pojmenovány. Samotné volby nechám na hráčích, přesto přiznávám že hra by měla být určena spíše pro dobré a neutrální porality ale celkový vývoj postojů hráčských postav nechám na hráčích.
Pro začátek se začne mezi obyvateli chudé solamnijské vesničky v blízkosti řeky Vingaardy na úpatí Dargaardského pohoří. Nechci hned od začátku žádné „hrdinské“ typy, ale obyčejné lidi, potulné šotky, vyhnance, či utečence.
Povolené rasy budou Silvanesti, Qualinesti, Půl elfové, šotci, civilizovaní lidé, vršečtí a horští trpaslíci.
Co se týče povolání tak u těch povolání kde jsou jejich nadpřirozené schopnosti či kouzla darem od bohů (týká se i Barda) pak sice mohou hrát toto povolání, ale tyto schopnosti nebudou mít. Jediné kouzlící povolání tak bude kouzelník. V případě že se bude hrát d20 tak není povolen Sorcerer ani Mystic.
Autorská citace #12
1.10.2008 18:31 - elinor
Wraiths&Geralt: vzhledem k tomu, že z florence nejspíš ani netrefím směrem k metru, tak jsem poslední, kdo může vymýšlet termín :-) Je to na vás, pánové. Ale osobně bych uvítala něco mezi 9 - 11 dopoledne, taky je otázka, jak se celé úvodní sezení protáhne.
Dalcor: myslím, že začínám tušit koncept... ještě si pročtu pravidla a prolistuju dragonlance, a uvidím, zda mi to klapne. A jestli to bude schváleno. :-)
Autorská citace #13
2.10.2008 08:48 - Dalcor
Já už mám bratrův koncept postavy, osobně bych byl rád kdyby jste si vybrali spíše vesničany - třeba učedník lovce, hrnčířův syn, dřevorubec...
Momentálně zatím bez mapy sepisuji jak vesnice Jílov vypadá a kdo v ní žije a vlastně vše co psotavy budou vědět.
Z Florence jste u mě Metrem C plus bsuem do stanice Cílkova asi za půl hoďky.
To úvodní sezení bude spočívat v domluvě, sice na něm asi nebude bratr, ale ten není součástí vesnice a tedy ani nebude třeba domlouvat vztahy s ostatními. Uděláme nějakou hrubou přípravu - základy postav, domluvíme jakým způsobem chcete aby se hra ubírala, domluvíme se co hráči budou vědět (aby jsme se vyhnuli metagame z knih) a návrhy na postavy. Také vybereme systém zda ADnD nebo d20.
Já jsem pro ADnD Players Option!
Autorská citace #14
2.10.2008 09:15 - wraiths
a to je ta ulice nekde u ty hospody "U jasné"?
Autorská citace #15
2.10.2008 09:54 - Dalcor
Elinor jako neregistrovane ti nemohu poslat SZ - posli mi prosim mail na dalibor.zeman // csa.cz s předmětem "poptávka"
Díky
Autorská citace #16
6.10.2008 20:36 - Galador
Sem to asi prošvih, škoda.
Autorská citace #17
7.10.2008 15:39 - Dalcor
mate nekdo nejakou doprednou predstavu o postave/ poslete na muj soukr mail.
Jinak ja sjem zjistil ze jsem 11.10. v praci a doma budu az po 16 00, priapdne mohu se s vami setkat behem dne na letisti. V nedeli 12.10. volno cely den.
Autorská citace #18
7.10.2008 17:45 - Geralt
Sobota u mě nebude problém ani takhle později, v neděli ovšem nemohu.
Autorská citace #19
7.10.2008 18:22 - elinor
zkusím se nějak konkrétněji domluvit s wraiths, víc než problém s časem je problém s dopravou, ale tohle se prostě vyřeší
Autorská citace #20
7.10.2008 19:54 - wraiths
ja jsem taky pro sobotu. sice jsem ted na dovoleny(proto pisu az ted a koukam sem sporadicky). Tak ja pocitam teda s tou sobotou po 16 nekde pobliz Dalcora. nebo muzeme dat sraz nekde v nejaky slusnejsi,zapadlejsi restauraci ;), kde nebudou reci o ADD.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0016241073608398 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.085808992385864 secREMOTE_IP: 174.129.59.198