Pravidla

Dalcor
4.6.2008 15:52
Dragonlance Play-By-Post
Dragonlance spustíme ve zdejší sekci PbP her. Předběžně přihlášení jsou:

* hartmi

* joe

* fibriso

* wraith

* geralt


Budou se hrát Temné vody Baliforu

Upozorňuji - nelze hrát druidy, kleriky* a paladiny, rangerové, a bardové nemají magii a nadpřirozené dovednosti. Bonusy za magii měsíců se kouzelníkům k DC a CL u kouzel nepočítají. Z DLCS dále nelze hrát mystika a sorcerera. Povolání a rasy pouze dle Dragonlance Campaign Setting + War of the Lance Sourcebook. Postavy dle "pointbuye" s 25 body na 2. úrovni. Očekávám nějaké základní backgroundy - neznalcům Dragonlance rád pomůžu ;) Nedoporučuji zlé přesvědčení, ale nebráním se jemu. Pravidla z Nexu, nebo odtud (třeba má úprava rytířů ze Solamnie, nebo) jen na konzultaci.
Obojí se dá sehnat na TOm Raplém Rapidním Evangelickém NeTu. Nebo vám půjčím mé záložní kopie ;)
* resp. jde ale nemají žádnou zvláštní schopnost dle povolání, tj pouze Savei, BAB, Skills, Feats a HP klerika, ale nic "nadpřirozeného". Jsou to falešní kněží falešných bohů - lze substituovat třeba iluzemi!
Autorská citace #1
4.6.2008 16:03 - Alnag
Proč bys vedl Play-by-Post na RPGf, když to můžeš vést v našem úžasném herním fóru :)
Autorská citace #2
6.6.2008 10:51 - Dalcor
Heh? LOL, to nevím
Autorská citace #3
6.6.2008 11:24 - Alnag
No vidíš to :) Navíc máme sto plus jednu úžasnou featuru, kterou bežné fórum nenabízí.
Autorská citace #4
6.6.2008 11:28 - Jerson
Hrál jsem na netu leckdes a tady na D20 je to zatím úplně nejlepší.
Autorská citace #5
6.6.2008 11:35 - Joe
Máte niekde "overview manuál"? Kukal som do toho zatiaľ povrchne (tvorba test postavy a test dobrodružstva), tak len či máte aj nejakú dokumentáciu, najlepšie s obrázkami ;)
Autorská citace #6
6.6.2008 11:41 - wraiths
Dalcor: a bude se tedy neco tady rozjizdet. DL bych rad zkusil. ;o)
Autorská citace #7
6.6.2008 11:47 - Alnag
Joeyeti: Vzhledem k tomu, že se to stále vyvíjí, tak ještě ne. :)
Autorská citace #8
9.6.2008 09:29 - Dalcor
Určitě DL rozjedu - musím si okouknout herní prostředí ;). Hrát se bude v době 5 let před Válkou kopí, hráči povedou kočovnou divadelní společnost pod vedením principála Willbura Třeskopí z Thorbardinu. úvodní texty už chystám.
Jako možnosti hraní se nabízí: - jakýkoliv šotek ;) - mladá solamnijská šlechtična (šlechtic), právě odmítnutá k přijetí v řádu Solamnijských rytířů, vydávajíc se pátrat po starých bozích - její (jeho) panoš - chudý vesnický synek - pravidelní členové potulné spoelčnosti (kulisář, dva až tři herci a zpěváci, krotitel divé zvěře - dvou syslů)
Plus vlastní návrhy
EDIT: brácha právě napsal že hrát nebude a tenhle návrh byl dělaný kvůli němu, takže samozřejmě lze domluvit jakoukoliv jinou možnost - jsem otevřený návrhům.
Autorská citace #9
9.6.2008 09:57 - Joe
Jedného šotka poprosím ;)
Autorská citace #10
9.6.2008 10:00 - Dalcor
Joe - nějaké návrhy na herní rpsotředí, co by jsi chtěl hrát. Vzhledme k tomu že Willbura měl hrát bratr a já ho nechci NPC, pak kočovnou divadelní spoelčnost hrát nechci ;).
Autorská citace #11
9.6.2008 10:31 - Joe
Ak bude mať niekto iný nejaký konkrétny návrh, nemám nič proti, keďže Dragonlance nepoznám ;)
Som mimoriadne prispôsobivý a adaptovateľný jedinec.
Autorská citace #12
9.6.2008 11:26 - Fibriso
což Kender wildmage?
Autorská citace #13
9.6.2008 11:30 - Dalcor
Fibriso - ni omylem.
Autorská citace #14
9.6.2008 11:34 - Fibriso
to by to vzalo hodne rychlý konec.... :) just joking
Autorská citace #15
9.6.2008 11:39 - Dalcor
Fibriso píše:
to by to vzalo hodne rychlý konec....
...s Krynnem
Autorská citace #16
9.6.2008 11:59 - Fibriso
mam takovej pocit, že to by to byl jeden z mála "hrdinů", ze kterých by měla Thakisis bobky (a Paladin taky....)
každopádně bych si taky rád zahrál, ale s hraním Pbp nemám moc zkušenosti.... (konkrétně nula)

Autorská citace #17
9.6.2008 12:05 - Geralt
Škoda Willbura - se mi tam rýsovala představa drobného iluzionisty (nic velkého, jen takové ty rané triky s mincema apod., jak předváděl Raistlin).
Z jiné ošatky zatím moc nevím - jak jsi konkrétně naladěný k magii, Dalcore?
Autorská citace #18
9.6.2008 12:09 - Dalcor
Právě jsem trochu aktualizoval úvodní text.
Autorská citace #19
9.6.2008 12:18 - Joe
Hm, ja si nechám poradiť ohľadne vhodnosti postavy a podobne. Call me an innocent newbie ;)
Autorská citace #20
9.6.2008 12:29 - Geralt
Z herních prostředí se mi jednoznačně líbí Solamnie před Válkou kopí. Z povolání mě pak nejvíce láká wizard.
Autorská citace #21
9.6.2008 12:34 - wraiths
ja bych byl pro druhou moznost ;-). ale podridim se vetsine. ja bych hral asi nejakeho "lehkozivku"(zlodej, bard, panos...) ktereho konvertuje nejaky rytir.
Autorská citace #22
9.6.2008 12:36 - hartmi
Jelikož Solamnie nepatří k mým oblíbeným místům, tak jsem spíš pro Válku duší.
Autorská citace #23
9.6.2008 12:47 - Dalcor
Co Fibriso? Zatím to je 2x Válka duší, 1x Solamnie, 1x je mu to jedno. Hartmi co by se ti líbilo kolem Války kopí? Nějaké další návrhy?
Autorská citace #24
9.6.2008 13:11 - hartmi
Před válkou kopí, skupina námořníků (obchodníci/piráti/převozníci) z Baliforu zjišťuje, že v okolí neraky a v přilehlých horách se děje něco divného. Šíří se zvěsti o příchodu draků a podivní cizinci najímají ostatní námořníky do svých služeb.
Autorská citace #25
9.6.2008 13:17 - Dalcor
Hmm. To zní dobře - já jsem kdysi hrál hru kde jsem navázal na odjezd Rudého kouzelníka a jeho společnosti zázraků z Wrakowa (povídky v Magii Krynnu). Ale to už je přímo Válka kopí. Po obrvoském zatýkání ve městě dojde k mlému povstvání proti Dračím vojskům...
Další dva návrhy, přehodnoťte cos e vám líbí nejvíce
Autorská citace #26
9.6.2008 13:25 - Fibriso
popravdě, já se nechám podat, poněvaž ani jedno období neznám.
Autorská citace #27
9.6.2008 13:27 - Geralt
Abych tedy za sebe srovnal co se mi líbí nejvíc: 1. Předválečná Solamnie, 2. Wrakowské povstání, 3. Námořníci, 4. Válka duší
Autorská citace #28
9.6.2008 13:29 - Dalcor
Chcete hrát: 1. Temné vody Baliforu 2. Vzestup Solamnie 3. Wrakowské povstání 4. Jedn bůh vládne všem
Odpověď je mi to jedno neberu
Autorská citace #29
9.6.2008 13:51 - Joe
Námorníci ;)
Autorská citace #30
9.6.2008 14:55 - wraiths
1.Námořníci
Autorská citace #31
9.6.2008 14:59 - Fibriso
takže asi námořníky
Autorská citace #32
10.6.2008 08:45 - Dalcor
OK, dáme Temné vody Baliforu, během dneška připravím nějaký text.
Upozorňuji - nelze hrát druidy, kleriky* a paladiny, rangerové, a bardové nemají magii a nadpřirozené dovednosti. Bonusy za magii měsíců se kouzelníkům k DC a CL u kouzel nepočítají. Z DLCS dále nelze hrát mystika a sorcerera. Povolání a rasy pouze dle Dragonlance Campaign Setting + War of the Lance Sourcebook. Postavy dle "pointbuye" s 25 body na 2. úrovni. Očekávám nějaké základní backgroundy - neznalcům Dragonlance rád pomůžu ;) Nedoporučuji zlé přesvědčení, ale nebráním se jemu. Pravidla z Nexu, nebo odtud (třeba má úprava rytířů ze Solamnie, nebo) jen na konzultaci.
Obojí se dá sehnat na TOm Raplém Rapidním Evangelickém NeTu. Nebo vám půjčím mé záložní kopie ;)
* resp. jde ale nemají žádnou zvláštní schopnost dle povolání, tj pouze Savei, BAB, Skills, Feats a HP klerika, ale nic "nadpřirozeného". Jsou to falešní kněží falešných bohů - lze substituovat třeba iluzemi!
Autorská citace #33
10.6.2008 10:37 - Joe
Meno: Kith Toba
Povolanie: slobodný obchodník
Kith je šľachovitý a nie príliš vysoký muž v stredných rokoch. Nevyniká ničím, čo by ste si na prvý pohľad na cudzom človeku všimli. A vyhovuje mu to. Veď kto by na seba rád pútal pozornosť, keď mu vo vreckách často štrngajú peniaze?
Kith obchoduje s čímkoľvek, o čom mu jeho obchodnícky nos povie, že je to hodné nákupu a výhodného predaja na inom mieste inému zákazníkovi. Stánok na trhu nie je jeho denným chlebom, nevydržal by stáť na jednom mieste, ani keby mu za to platili extra. Má cestovateľského ducha, ale nerád sa vzďaluje do neprebádaných končín okolitých krajov. Používa prevažne bezpečné cesty, či už námorné alebo suchozemské, ale neštíti sa ani malým družinám, ktoré mu môžu na jeho cestách poskytnúť ochranu.
Je ozbrojený dlhou dýkou a v batohu tiež ukrýva prak. Na sebe nosí len koženú vestu s plátenou košeľou a hrubé plátené nohavice, na chrbte batoh.
Práve teraz sa vracia z menšej obchodnej cesty, ak sa to dak dá nazvať - od jedného pripitého elfa kdesi za pár strieborných kúpil obstarožne vyzerajúci meč, ktorý potom dal jednému svojmu priateľovi opraviť a nabrúsiť a rozhodil siete. Lapila sa do nich jedna šľachtičná, ktorá tento meč kúpila pre svojho manžela, urodzeného lorda z XYZ (prosím doplniť podľa miestopisu ;) ako dar k blížiacemu sa okrúhlemu výročiu ich svadby. Keď nad tým Kith tak rozmýšľal, bol to celkom výhodný obchod, šľachtičná totiž poznala cenu meča (tak ako aj Kith, ktorý má na takéto veci nos a za sebou hŕbu skúseností). Kith si preto mohol dovoliť nadhodiť cenu vysoko a potom znižovať na predom vybranú úroveň.
Teraz má vo svojom vaku malý mešec zlatých a okrem toho malý drahokam, ktorý si vyžiadal namiesto zvyšku peňazí. Nájsť preň kupca určite nebude problém...
Autorská citace #34
10.6.2008 12:02 - hartmi
Kyris Sumarr je sedm stop vysoký minotaurus tmavě hnědé srsti. Narodil se v Kalpethisu, hlavním městě ostrova Kothas, kde strávil dětství mezi námořníky, piráty a legionáři. Jeho otec byl posel, a vždy svého syna bral na plavby po Krvavém moři s sebou.
Bohužel, jednou doručil Kyrisův otec vzkaz o ztrátě lodi pirátskému kapitánovi, který ho ve vzeku zabil. Mladý Kyris se pokusil utéct, ale byl zajat a nasazen na jednu z lodí jako pomocník. Několik dlouhých let byl nucen veslovat, drhnout palubu a zašívat plachty na lodi vraha jeho otce. Nikdy nedostával žádné peníze, nesměl na pevninu a byl tvrdě trestán, ale alespoň se naučil mnoho o provozu lodi a také něco o navigaci a kormidlování.
Vysvobození přišlo po sedmi letech, kdy loď vplula do strašlivé bouře, která ji zanesla na pobřežní skaliska a proměnila v hromadu trosek. Kyris jako jeden z mála přežil. Našel si kus stěžně a vydal se k blízké pevnině doufajíc, že konečně bude moct žít svůj život. Doplaval do Wrakova, odkud se s karavanou vydal hledat štěstí a svobodu do slavného Baliforu. Léta strávená u pirátů byla plná utrpení, ale moře patří do života minotaura, který když ho jedou okusí, už se ho nikdy nevzdá. Kyris Sumarr se rozhodl, že bude žoldákem na moři.
Autorská citace #35
10.6.2008 12:15 - hartmi
S pointbuy začínají staty na 8?
Autorská citace #36
10.6.2008 12:18 - Dalcor
JJ
Autorská citace #37
10.6.2008 12:28 - Joe
Keď použijem http://www.pathguy.com/krynn.htm - Character generator pre DL - sú tam nejaké veci, ktoré používať nemám?
Alebo ma v podstate povedie len povolenými možnosťami?
Rozmýšľam, aký class sa Kithovi hodí....?
Autorská citace #38
10.6.2008 12:31 - wraiths
hartmi: muzu dat kus backgroundu s tebou? Setkame se na lodi... a zachranime spolu? ja budu pomocnik lodniho kuchare Sothon Hern.
Autorská citace #39
10.6.2008 12:37 - hartmi
Wraiths: Ok. Víš co je oblíbená pochoutka minoutaurů v DL? :-)
Autorská citace #40
10.6.2008 12:43 - Dalcor
BTW Minotauři jsou největší xenofobní rasisti v Dragonlance. Takže wraithe seznámit jedině jako otrok.
Jo - nech se vést - ale ještě lepší je "sehnat si" E-Toolsy...
Přehledné šíty naleznete na: www.emass-web.com
Autorská citace #41
10.6.2008 12:44 - wraiths
hartmi: no ty jeden Lumpe!!! pockeeeej :-))
Autorská citace #42
10.6.2008 12:46 - Fibriso
hmmm, žádný druidi, škoda... měl sem na jednoho políčeno...
skusím zloděje.
Autorská citace #43
10.6.2008 12:51 - Joe
Skúsim toto a keď to nejako nepôjde, skúsim e-tools.
A s tým classom pre Kitha...? Warrior sa mi moc nezdá a z ostatných...
Autorská citace #44
10.6.2008 12:58 - Dalcor
Rogue 1 / Ranger 1 Rogue kvuli obchodu (appraise, forgery, negotiate skills) Ranger / casto cestuje, vyzna se v okoli. Lze take vzuyit Substitute skills jak je popsano nekde na tehle strankach.
Autorská citace #45
10.6.2008 12:59 - Dalcor
Fibriso - s druiodama je to složité. Já se držím toho že v 2E druidi byli zakázaní, pouze "specialitiy Priests". Vzhledem k tomu, ale že je Krynn bez magie, tak lze hrát druida bez supernatural schopností a kouzel s tím že v okamžiku kdy se (případně) vrátí bohové se bude multiclasovat s klerikem
Autorská citace #46
10.6.2008 13:12 - Dalcor
Na Game Day a d20 sraz můžu vzít CD Dragonlance
Autorská citace #47
10.6.2008 13:41 - Fibriso
Až se bohové vrátí :) nevím proč, ale ta věta se mi naprosto líbí a zároveň nelíbí... každopádně sem měl na mysli druida silně omezeného v kouzlení a naopak posíleného v Shapeshiftu (aten je ale Supernatural takže stejně prd... vím jak nemáš rád mnoho kouzel :)

Takže zloděj (kterého mám už pár dní v hlavě.... k úplné dokonalosti je aby byl Kitsune (takže nebude dokonalý :p ))
v průběhu dneška zpracuji
Autorská citace #48
10.6.2008 14:13 - Joe
Tak, môj charsheet. Prosím zhodnotiť ohľadne vhodnosti a vyváženosti a tak.
http://joeyeti.googlepages.com/KithTobatheFree-Spirited.htm
Autorská citace #49
10.6.2008 14:25 - Dalcor
Já bych přidal nějaký ten bodík do Survival - přecijenom pokdu se potuluješ v okolí Baliforu (tedy něco jako Tunis nebo Casablanca) a obchoduješ s nomády a chány tak by se Survival hodil.
Tarmakové v té době ještě na Ansalonu nebyly, tedy navrhuji jiný jazyk (Neraka, Kender, Khur, Silvanesti, Ogre, Camptalk). Zdůrazňuji camptalk což je sprzněná obecná pro jednoduché dorozumívání u táborových ohňů.
Autorská citace #50
10.6.2008 14:35 - Joe
Ok, Bluff bude teda len +5, Gather Information +4 a Hide +5 zostávajúce ranky pôjdu do Survival +5.
Idem upraviť tabuľku skillov a Tarmak prehodím na Camptalk
Autorská citace #51
10.6.2008 14:39 - Dalcor
Aye Aye Sire.
Máš jeden FATE Point ;)
Autorská citace #52
10.6.2008 14:42 - Joe
Oooooo dik! Ako mi to pomôže? :)
Tak som nakoniec nechal Bluff na +5, lebo: Bluff >=5 ranks gives +2 on disguise checks to act in character

Znížil som preto ešte Hide na +5 ;)
Autorská citace #53
10.6.2008 15:24 - Dalcor
FATE Point = FATE point ve FATE
Ad Bluff - to zanmena že musíš mít 5 bodů do Bluff vražených, ne že výsledke je +5 ...jen tak pro jistotu.
Autorská citace #54
10.6.2008 15:39 - Joe
Ah-ha, tak to bude bez toho bonusu potom ;)
Autorská citace #55
10.6.2008 15:42 - Geralt
Na postavě přemýšlím, dodám zítra. Jen pro jistotu: Wizard (2) zapadne do této společnosti?
Autorská citace #56
10.6.2008 15:48 - Dalcor
Mě to je jedno ... Wizard bude ještě před TESTem navrhuji!
Autorská citace #57
10.6.2008 15:48 - Dalcor
pro rychlo konzultci lze využít skype dalcor_paladin
Autorská citace #58
10.6.2008 15:52 - Geralt
Test určitě ne..nejsem Raistlin. skype nemám - mohu se obrátit přes icq?
Autorská citace #59
10.6.2008 15:57 - Dalcor
Icq nemám - téměř. Dle ADnD se test dělal na druhé úrovni ;)
Autorská citace #60
10.6.2008 16:03 - Geralt
Aha, díky - přesně to mě zajímalo. :)
Autorská citace #61
10.6.2008 16:26 - hartmi
V záchvatu kreativity jsem se pokusil hudebně nastínit prostředí Baliforských hospod.
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/30744/balifor_inn.mid_4.3KB.html
Autorská citace #62
10.6.2008 18:29 - Geralt
Jméno: Gavin Kilane
Povolání: kouzelník – učedník
Gavinovi je lehce přes dvacet let. Na svou výšku je snad až příliš štíhlý; ostatně jeho útlá ramena dávají tušit, že dosavadní život strávil jinak než zemědělskými pracemi. Pro svou postavu může na někoho působit stále trochu nedospěle, stačí s ním však prohodit několik vět a budete překvapeni rychlým a vytříbeným uvažováním mladého muže. Gavin je skutečně značně talentovaný student. Miluje knihy a často bývá k zastižení, jak je právě do některé hluboce ponořen.
Pro svou zálibu tak nevyhledává příliš početnou společnost a má rád svůj klid. Ačkoliv tak působí trochu odměřeně a sucharsky, není to špatný společník, když si na tyto "vrtochy" zvyknete. Na oplátku se on nebude příliš zajímat o vaše soukromé záležitosti. Kromě toho je třeba uznat, že Gavin je zodpovědný a spolehlivý mladík nenápadného a klidného vystupování.
Gavin pochází z Baliforu a většinu svého dosavadního života strávil ve školních lavicích přípravné školy pro adepty magie. Je odhodlaný jednoho dne podstoupit pověstmi opředenou Zkoušku. Ví však, že jeho čas prozatím nenadešel a tak se trpělivě připravuje. Často cestuje a pátrá po znalostech, kterými by mohl rozšířit své schopnosti. Není tak zase velkým překvapením, že jej cesta zavede i na moře…
(staty, skilly apod. doplním později)
Autorská citace #63
11.6.2008 10:38 - Dalcor
Hartmi díky, IMHO bude začínat klasicky u Prasete a píšťali na podzim roku 348 (začátek Války kopí). Geralt - Balifor je "p.d.l" světa, magická škola tam nebude, maximálně jeden horší čaroděj nechávající si platit za vzdělání. na venek se jeví jako venkovský učitel, ale je veřejným tajemstvím že některé zájemce nechává učit i magii. Platí se posluhou u něj doma, ale ještě si přividělávaš jako číšník u Prasete a píšťali. Co ty na to?
Autorská citace #64
11.6.2008 12:58 - Geralt
Dalcor: díky - nechal jsem se unást dojmem, že když je odtamtud Antimodes, že by tam mohla být i škola. :) Posluhu čarodějovi beru, proti hospodskému vedlejšáku taky nic nemám.
Autorská citace #65
11.6.2008 13:12 - wraiths
Sothon Hern: Soth je ramenatý a středně vysoký muž neurčitého věku s rovnými vlasy. Tvař ošlehaná mořskými věry je tuctový až na pichlavé šedozelené oči. Uši mu krášlí náušnice(pokud teda v době nouze některou z nich neprodá). Už na první pohled je vidět,že má něco společného s plavbou dle jeho houpavé chůze. Je společenský, však v rámci mezí „pokud z toho něco kápne“. Nechává se najímat na lodi jako kuchař. V tomto opravdu vyniká J , z mála udělá mnoho ( „jasně,že je to krysa copak myslíš že tam dole pro vás krmím čuníka :-))“…. „Cooo tobě to nechutná?! Koukej dlabat jinak ti ten tvůj mlsnej jazyk uříznu.“) Jeho snem je už konečně najít pořádný „necky“ který se s ním nepotopí,jako se už poněkolikáté stalo. Je ozbrojený dýkou a v námořním pytli ukrývá šavli(scimitar) a koženou zbroj pro každý případ. Na sobě má seprané a od sluníčka vyšisované šaty. Právě teď hledá v Baliforu kapitána který najímá nějaké námořníky.
staty poslu
Autorská citace #66
11.6.2008 14:19 - Dalcor
Až budu mít všechno tak si to nějak sesumíruju (omlouvám se nemám doma momentálně comp takže to budu dělat v práci jak mi čas vyjde). Připravíám texty, hooky a pojedem
Autorská citace #67
11.6.2008 14:52 - Geralt
Gavin vytvořený v Pathguy:
odkaz
jakékoliv poznámky opravím, doplním... ve 3.5E nejsem tak zběhlý.
Autorská citace #68
11.6.2008 15:15 - hartmi
Dalcor: poslal jsem ti deník na mail
Autorská citace #69
11.6.2008 15:55 - Dalcor
jo došel mi
Autorská citace #70
20.6.2008 12:58 - wraiths
tak co panacove kdy se to rozjede? stale se ceka na "Dalcorlance"
Autorská citace #71
20.6.2008 13:12 - Joe
Tož, kým nemá ujo prístup na net z domu... :)
Autorská citace #72
20.6.2008 15:29 - Fibriso
až se podaří dalcorovi zprovoznit pořítač...
Autorská citace #73
20.6.2008 19:18 - Dalcor
Net mám doma, ale dsotánu se k němu vždy až po 17 hodině, takže pokud andále myslíte že to má cenu, nebudu se bránit. Teď ale jedu na týden mimo republiku
Autorská citace #74
21.6.2008 09:34 - wraiths
ja jsem pro i kdyz to bude po ty 17h. sice to nebude pokazde,ale budu se snazit abych byl co nejvicekrat.
Autorská citace #75
21.6.2008 21:45 - Geralt
Jsem na tom taktéž jako wraiths.
Autorská citace #76
21.6.2008 23:19 - Fibriso
podobné
Autorská citace #77
23.6.2008 08:45 - Joe
Z same az boyz...
Autorská citace #78
29.6.2008 16:43 - Dalcor
Výborně, jsem zpět, nechte mě rozkoumat, pošlete mi znovu na mail Vaše postavy s předmětem Dragonlance a pustím se do kreativní činosti.
Kdo alespoň povrchně zná Dragonlance, i když třeba jenom z filmu?
Autorská citace #79
29.6.2008 18:22 - Fibriso
ok, úposílám Ok, pouze film a z jedné sešny.
Autorská citace #80
29.6.2008 22:28 - Geralt
Prostředí DL z knih více méně znám (i když jsem tedy nečetl všechny, co česky vyšly).
Postavu jsem poslal, kdyžtak ji najdeš i tady na předchozí stránce, kdyby se náhodou někde zpráva zatoulala.
Autorská citace #81
30.6.2008 08:12 - Joe
Autorská citace #82
30.6.2008 11:34 - wraiths
jen z knih..ale cetl jsme uz davno. :-/ mou postavu mas tady na D20 ve zpravach.
mozna uz by to chtelo jen zprvu udelat zapis na PlayGroundu(PG), zalozit hru Dalcore. aby uz jsm se mohli hlasit. ;-)
Autorská citace #83
30.6.2008 11:55 - hartmi
DL znám vlice dobře, četl jsem všechno co vyšlo česky + příručky pro 3E
Postavu jsem ti posílal na mail.
Autorská citace #84
30.6.2008 13:52 - silvar
chtěl bych se optat o co zde jde?nó nejake on-line hrani ,nejaky RP?jestli ano chtěl bych se přidat,pravidla znam,knihy jsem přečetl všechny takže svět tež znam....diky za vysvětleni.
Autorská citace #85
30.6.2008 17:07 - Malfin
Dá se přidat později dodatečně? Jedu teď na nějakou dobu pryč. Knihy jsem četl. V pravidlech mám malinko mezery. Hraji jsem jen 2e.
Autorská citace #86
30.6.2008 20:40 - Dalcor
Silvar - Není problém - ano jde o Play-By-Post hraní. Pokud máš pravidla Dragonlance d20 pak není problém a pokud je nemáš, tak alespoň nějak anštudovat d20.
Kubulinek - v pohodě.
Autorská citace #87
1.7.2008 10:16 - silvar
hej no pravidla dragonlance nemam:(sakra,jsou zde ke stzeni nejake preklady?abych mel z ceho studovat predpokladam ze jsou tam velke zmeny oproti klasice.ale jiste semnou pocitejte,tohle si nechci nechat ujit...
Autorská citace #88
1.7.2008 11:53 - Fibriso
silvar: pokud nutně potřebuješ pravidla Dragonlance campaign setings, mohu poslat torrent. (ale je nutné mít torrent stahovač, který umí vyškrtávat co je potřeba stáhnout a co ne....přece jen 10,5 Gb příruček je trochu velké sousto....)

... ale elektronická verze se nemůže rovnat knížce... knížka má prostě své In
(na rozdíl od PHB 4e, kdy je elektronická verze paradoxně lepší....)
Autorská citace #89
1.7.2008 12:01 - silvar
fibriso:jiste posli to trebas na meil ja si to stahnu. danielfojt@centrum.cz,moc diky no knizka je knizka ale ty prachy:)jinak ja ted parim DaD miniatures znate to nekdo?je to supr:)
Autorská citace #90
1.7.2008 18:07 - Dalcor
DnD Minis znám, ale hrát bych to nechtěl!
Autorská citace #91
1.7.2008 20:22 - wraiths
Dalcor: tak co uz v PG zalozit alepson odkaz abychom uz se tam mohli hlasit ;-)
Autorská citace #92
10.7.2008 21:25 - Dalcor
Ještě mi dejte čas, orpavdu nestíhám, příští týden by to mohlo být lepší!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0014119148254395 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.14864492416382 secREMOTE_IP: 54.226.210.133