Pravidla

Dalcor
4.6.2008 15:52
Dragonlance Play-By-Post
Dragonlance spustíme ve zdejší sekci PbP her. Předběžně přihlášení jsou:

* hartmi

* joe

* fibriso

* wraith

* geralt


Budou se hrát Temné vody Baliforu

Upozorňuji - nelze hrát druidy, kleriky* a paladiny, rangerové, a bardové nemají magii a nadpřirozené dovednosti. Bonusy za magii měsíců se kouzelníkům k DC a CL u kouzel nepočítají. Z DLCS dále nelze hrát mystika a sorcerera. Povolání a rasy pouze dle Dragonlance Campaign Setting + War of the Lance Sourcebook. Postavy dle "pointbuye" s 25 body na 2. úrovni. Očekávám nějaké základní backgroundy - neznalcům Dragonlance rád pomůžu ;) Nedoporučuji zlé přesvědčení, ale nebráním se jemu. Pravidla z Nexu, nebo odtud (třeba má úprava rytířů ze Solamnie, nebo) jen na konzultaci.
Obojí se dá sehnat na TOm Raplém Rapidním Evangelickém NeTu. Nebo vám půjčím mé záložní kopie ;)
* resp. jde ale nemají žádnou zvláštní schopnost dle povolání, tj pouze Savei, BAB, Skills, Feats a HP klerika, ale nic "nadpřirozeného". Jsou to falešní kněží falešných bohů - lze substituovat třeba iluzemi!
Autorská citace #61
10.6.2008 16:26 - hartmi
V záchvatu kreativity jsem se pokusil hudebně nastínit prostředí Baliforských hospod.
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/30744/balifor_inn.mid_4.3KB.html
Autorská citace #62
10.6.2008 18:29 - Geralt
Jméno: Gavin Kilane
Povolání: kouzelník – učedník
Gavinovi je lehce přes dvacet let. Na svou výšku je snad až příliš štíhlý; ostatně jeho útlá ramena dávají tušit, že dosavadní život strávil jinak než zemědělskými pracemi. Pro svou postavu může na někoho působit stále trochu nedospěle, stačí s ním však prohodit několik vět a budete překvapeni rychlým a vytříbeným uvažováním mladého muže. Gavin je skutečně značně talentovaný student. Miluje knihy a často bývá k zastižení, jak je právě do některé hluboce ponořen.
Pro svou zálibu tak nevyhledává příliš početnou společnost a má rád svůj klid. Ačkoliv tak působí trochu odměřeně a sucharsky, není to špatný společník, když si na tyto "vrtochy" zvyknete. Na oplátku se on nebude příliš zajímat o vaše soukromé záležitosti. Kromě toho je třeba uznat, že Gavin je zodpovědný a spolehlivý mladík nenápadného a klidného vystupování.
Gavin pochází z Baliforu a většinu svého dosavadního života strávil ve školních lavicích přípravné školy pro adepty magie. Je odhodlaný jednoho dne podstoupit pověstmi opředenou Zkoušku. Ví však, že jeho čas prozatím nenadešel a tak se trpělivě připravuje. Často cestuje a pátrá po znalostech, kterými by mohl rozšířit své schopnosti. Není tak zase velkým překvapením, že jej cesta zavede i na moře…
(staty, skilly apod. doplním později)
Autorská citace #63
11.6.2008 10:38 - Dalcor
Hartmi díky, IMHO bude začínat klasicky u Prasete a píšťali na podzim roku 348 (začátek Války kopí). Geralt - Balifor je "p.d.l" světa, magická škola tam nebude, maximálně jeden horší čaroděj nechávající si platit za vzdělání. na venek se jeví jako venkovský učitel, ale je veřejným tajemstvím že některé zájemce nechává učit i magii. Platí se posluhou u něj doma, ale ještě si přividělávaš jako číšník u Prasete a píšťali. Co ty na to?
Autorská citace #64
11.6.2008 12:58 - Geralt
Dalcor: díky - nechal jsem se unást dojmem, že když je odtamtud Antimodes, že by tam mohla být i škola. :) Posluhu čarodějovi beru, proti hospodskému vedlejšáku taky nic nemám.
Autorská citace #65
11.6.2008 13:12 - wraiths
Sothon Hern: Soth je ramenatý a středně vysoký muž neurčitého věku s rovnými vlasy. Tvař ošlehaná mořskými věry je tuctový až na pichlavé šedozelené oči. Uši mu krášlí náušnice(pokud teda v době nouze některou z nich neprodá). Už na první pohled je vidět,že má něco společného s plavbou dle jeho houpavé chůze. Je společenský, však v rámci mezí „pokud z toho něco kápne“. Nechává se najímat na lodi jako kuchař. V tomto opravdu vyniká J , z mála udělá mnoho ( „jasně,že je to krysa copak myslíš že tam dole pro vás krmím čuníka :-))“…. „Cooo tobě to nechutná?! Koukej dlabat jinak ti ten tvůj mlsnej jazyk uříznu.“) Jeho snem je už konečně najít pořádný „necky“ který se s ním nepotopí,jako se už poněkolikáté stalo. Je ozbrojený dýkou a v námořním pytli ukrývá šavli(scimitar) a koženou zbroj pro každý případ. Na sobě má seprané a od sluníčka vyšisované šaty. Právě teď hledá v Baliforu kapitána který najímá nějaké námořníky.
staty poslu
Autorská citace #66
11.6.2008 14:19 - Dalcor
Až budu mít všechno tak si to nějak sesumíruju (omlouvám se nemám doma momentálně comp takže to budu dělat v práci jak mi čas vyjde). Připravíám texty, hooky a pojedem
Autorská citace #67
11.6.2008 14:52 - Geralt
Gavin vytvořený v Pathguy:
odkaz
jakékoliv poznámky opravím, doplním... ve 3.5E nejsem tak zběhlý.
Autorská citace #68
11.6.2008 15:15 - hartmi
Dalcor: poslal jsem ti deník na mail
Autorská citace #69
11.6.2008 15:55 - Dalcor
jo došel mi
Autorská citace #70
20.6.2008 12:58 - wraiths
tak co panacove kdy se to rozjede? stale se ceka na "Dalcorlance"
Autorská citace #71
20.6.2008 13:12 - Joe
Tož, kým nemá ujo prístup na net z domu... :)
Autorská citace #72
20.6.2008 15:29 - Fibriso
až se podaří dalcorovi zprovoznit pořítač...
Autorská citace #73
20.6.2008 19:18 - Dalcor
Net mám doma, ale dsotánu se k němu vždy až po 17 hodině, takže pokud andále myslíte že to má cenu, nebudu se bránit. Teď ale jedu na týden mimo republiku
Autorská citace #74
21.6.2008 09:34 - wraiths
ja jsem pro i kdyz to bude po ty 17h. sice to nebude pokazde,ale budu se snazit abych byl co nejvicekrat.
Autorská citace #75
21.6.2008 21:45 - Geralt
Jsem na tom taktéž jako wraiths.
Autorská citace #76
21.6.2008 23:19 - Fibriso
podobné
Autorská citace #77
23.6.2008 08:45 - Joe
Z same az boyz...
Autorská citace #78
29.6.2008 16:43 - Dalcor
Výborně, jsem zpět, nechte mě rozkoumat, pošlete mi znovu na mail Vaše postavy s předmětem Dragonlance a pustím se do kreativní činosti.
Kdo alespoň povrchně zná Dragonlance, i když třeba jenom z filmu?
Autorská citace #79
29.6.2008 18:22 - Fibriso
ok, úposílám Ok, pouze film a z jedné sešny.
Autorská citace #80
29.6.2008 22:28 - Geralt
Prostředí DL z knih více méně znám (i když jsem tedy nečetl všechny, co česky vyšly).
Postavu jsem poslal, kdyžtak ji najdeš i tady na předchozí stránce, kdyby se náhodou někde zpráva zatoulala.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0014729499816895 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.080265998840332 secREMOTE_IP: 34.239.150.247